N Destek 2009 yılında home ofis olarak kurulmuştur. Çalışmalarımız doğrultusunda 2012 yılında İstanbul’un merkezi konumu olan Şirinevler de yerleşik ofis düzenine geçmiştir. Takımımızda 2000 yıllardan beri bilişim sektöründe çalışan uzmanlar bulunmaktadır.

N Destek, bir çok önde gelen firmanın çözüm ortağı ve ana bayisi olarak, bilişimdeki gelişmeleri takip edip, çağdas çalışmasına aralıksız devam etmektedir. Bu doğrultuda bilişim sistemlerine destek ve danışmanlık verirken, beklentilerine uygun yeni teknoloji ve ürünlerin tanıtımı ile güncelliğini daim olmasını sağlıyoruz.

Hizmet verirken doğru, anlaşılabilir ve her zaman ulaşılabilir olmanın yanı sıra ürün alımlarınızda beklentileriniz doğrultusunda fiyat / performans analizi yapmak, müşterilerimiz için en iyiyi tercih etmek ilkelerimizdir.

Müşterilerimizin sürekliliği, bilgisayar başındaki zamanını verimli ve güvenli geçirmeleri bizim en önemli hedefimizdir.

Çalışma prensibimiz daima erişilebilir olmak, bilişim sistemlerinizin uçtan uca sürekliliğini ve güvenliğini sağlamaktır.